Forum

På Sidetmedord.no kan du dele tanker og følelser med andre brukere eller våre ansatte veiledere. Bruk forum og vennetjeneste for å utveksle erfaringer og meninger med andre brukere, eller send en melding anonymt til oss og få svar innen 48 timer. 

Logg inn

 
  • Ny? Du som skriver til oss er helt anonym, og vi som jobber med tjenesten har taushetsplikt.

cipralex

Du må være logget inn for å skrive i forumene.

Logg inn Ny bruker

Forfatter
Melding
Avatar

cipralex

okt 20 2015 - 13:42
Hei. Jeg har startet på cipralex. Sliter med ekstrem hode verk,kjeven,øynene,sliter med å våkne på morgenen,nesen verker og musklene klarer ikke å slappe av.
Kan dette ha noe med oppstart og økning på cipralex å gjøre ???
Avatar

Helt normalt

nov 25 2015 - 23:18
Hei!

Jeg har brukt cipralex og zoloft (bruker enda) og opplevde noe liknende i starten. Det er helt normalt å få store bivirkninger som følger av økning eller start av dose.

I løpet av 3-4 uker så skal det gå seg veldig greit til. Stå på!
Til forsiden